İstediğiniz film varsa bize buradan bildirebilirsiniz. Türkçe Dublaj & Türkçe Altyazılı hangi dili istediğinizi de belirtmeniz gerekmektedir.


Terminator 6 Karanlık Kader Türkçe Dublaj izle (2019)
5.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.5 /10 (2)
8.0 IMDB Puanı 16 Yorum 6,838 Görüntülenme

Terminator 6 Karanlık Kader Türkçe Dublaj izle (2019)

(2019)

Yönetmen:

Tim Miller

Oyuncular:

Mackenzie Davis, Arnold Schwarzenegger, Linda Hamilton
Terminator 6 Karanlık Kader izle Eski bir polis olan Megan Reed’in mesleğini bırakmasının tek nedeni geçmiş dönemlerde kullandığı uyuşturucu maddelerdir. Çok ağır bir madde bağımlısı olan Megan Reed eski bir polis olmasına rağmen henüz genç bir yaştadır. Defalarca girmiş olduğu rehabilitasyon uygulamaları ve harcanan emeğin sonunda artık kendini toparlamış ve madde bağımlılığından kurtulmaya başlamıştır. Bu kötü dönemleri geride bırakan Megan polislik mesleğinin de vermiş olduğu yetenekleri kullanabilmek için tedavi gördüğü hastanede bekçi olarak çalışmaktadır. Megan işe başladıktan kısa bir süre sonra hastane morguna son derece vahşi şekilde öldürülmüş olan bir kadının cesedi getirilmiştir. Bu ceset ise şeytan çıkarma ayini yapılırken hayatını kaybetmiş olan Hannah Grace isminde bir kadına aittir. Ayin sırasında çok kötü bir hale gelen ceset insanların bakmaya çekindikleri bir durumdadır. Ancak inceleme için morga kaldırılması ve bir süre de burada tutulması gerekmektedir.

Hastaneye getirilen bu kadın cesedi olayların başlangıcı olarak görülür. Hastanede birtakım garip durumlar yaşanmaya başlar. Megan ise bu durumun Hannah Grace’nin cesedinin hastaneye gelmesinden kaynaklandığını düşünür. Çünkü kadının bedeninin ayin sırasında şeytan tarafından ele geçirildiği sonucuna varmıştır. Kilit altında bulunan bu binada Megan tek başınadır ve hayatta kalabilmek için son derece büyük bir mücadele vermek zorundadır. Ancak yaşadığı bu kötü olayları atlatabilmek sandığından daha zordur.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Yayın Tarihi:

  2019

  Senaryo:

  Wilma Eleen

  Ödüller:

  Bronze

  Yapım Şirketi:

  Warner Bross.

  Bütçe:

  14.500.000

  Box Office:

  12.5450.000

  Resimler

  "Terminator 6 Karanlık Kader Türkçe Dublaj izle (2019)" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (16)