İstediğiniz film varsa bize buradan bildirebilirsiniz. Türkçe Dublaj & Türkçe Altyazılı hangi dili istediğinizi de belirtmeniz gerekmektedir.

İletişim & Hukuksal

İletişim Adresi: [email protected]

Sitemiz üzerinde bulunan filmlerin hiçbirisi kendi özel veya şahsi sunucularımıza yüklenmemektedir. Tüm filmler iFrame & Embed kodlarıyla siteye yalnızca yansıtılmaktadır. Bu iframeler, Youtube, Vidmoly, RapidVideo vb video barındırma servislerinden alınmaktadır. Telif Hakkı Sahibi olduğunu iddia eden şahıs veya şirketler, ilgili içeriğin sahibi olduğuna dair resmi belgeleriyle veya kanıtlarıyla yukarıda belirtmiş olduğumuz adrese mail gönderebilirler. Tarafımız haklı bulduğu Telif sahiplerinin içeriklerini en fazla 3 iş günü içerisinde site üzerinde kaldırmayı kabul eder.

Konu ile ilgili hukuki yasalar aşağıda belirtilmektedir;

MADDE 5

(1) Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir.

(2) Yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.