İstediğiniz film varsa bize buradan bildirebilirsiniz. Türkçe Dublaj & Türkçe Altyazılı hangi dili istediğinizi de belirtmeniz gerekmektedir.


Şeytan-i İns Full HD izle (2019)
7.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 7.0 /10 (3)
4.1 IMDB Puanı 4 Yorum 12,931 Görüntülenme

Şeytan-i İns Full HD izle (2019)

(2019)

Yönetmen:

Ömer gen

Oyuncular:

Emre Özmen, Derya Çavuşoğlu, Oğuz Şenol
Şeytan-i İns izle İstanbul’da annesini ve babasını kaybetmiş olan Semih annesi ile birlikte kendine küçük bir hayat kurmuştur. Annesinin ve babasının trafik kazasında ölümünden sonra Semih’in ailesi yalnızca anneannesi olmuştur. Ailesinin ölümüne dair hiçbir şey bilmeyen Semih belli bir yaşa geldikten sonra çeşitli rüyalar görmeye başlar. Rüyalarını bir türlü anlamlandıramayan genç adam bu rüyaların kendi ailesi ile ilgili olduğunu düşünmeye başlar. Anne ve babasına dair gördüğü bu rüyalar aslında aile geçmişlerinde yıllar önce gömülen sırların yeniden gün yüzüne çıkmasına neden olacaktır. Semih rüyalar nedeni ile geçmişi araştırmaya ve ailesine dair tüm gerçekleri öğrenmeye karar verir. Fakat bu konuda anneannesi ona yardımcı olamaz.

Semih rüyalarının kaynağı olduğunu düşündüğü doğduğu köye geri dönmeye ve ailesi ile ilgili olan gerçekleri aydınlatmaya karar verir. Artık yapabileceği tek şey vardır o da bu sırları ortaya çıkarmak ve ailenin üzerinde bulunan lanetten kurtulmaktır. Kendi köyüne doğru yola çıkan Semih yanında arkadaşları olan Efe ve Burcu ile sevgilisi Aylin’i de götürür. Ancak saklanan gerçekler ve sırlar Semih’in tahmin ettiğinden çok daha farklı olaylardır. Köye gittiklerinde her şey gayet normal gibi görünse de buradaki insanlar tarafından beklenmedikleri şekilde karşılanırlar. Hem kötü olaylar bir bir yaşanmaya başlar hem de gerçekleri bulmak daha da zorlaşmaya başlar. Ancak Semih ve arkadaşlarına yardım edebilecek tek bir kişi vardır. Bu kişi de köyde yaşayan Salih isminde bir adamdır. Fakat bu da düşündüklerinden çok farklı bir durum haline gelecektir.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Yayın Tarihi:

  2019

  Senaryo:

  Lütfiye Armağan

  Ödüller:

  Alınmadı

  Yapım Şirketi:

  Köksal Yapım İş.

  Bütçe:

  15.000.000

  Box Office:

  18.000.000

  Etiketler

  :

  Resimler

  "Şeytan-i İns Full HD izle (2019)" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (4)