İstediğiniz film varsa bize buradan bildirebilirsiniz. Türkçe Dublaj & Türkçe Altyazılı hangi dili istediğinizi de belirtmeniz gerekmektedir.

Rambo 5: Son Kan Türkçe Dublaj izle (2019)
5.6
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.6 /10 (11)
8.7 IMDB Puanı 19 Yorum 50,710 Görüntülenme

Rambo 5: Son Kan Türkçe Dublaj izle (2019)

(2019)

Yönetmen:

Adrian Grunberg

Oyuncular:

Sylvester Stallone, Paz Vega, Óscar Jaenada
Rambo 5: Son Kan izle Serinin 5. Filmi olan Last Blood’da eski bir asker olarak hayatına devam eden John Rambo’yu yeniden izleme imkânı buluyorsunuz. John Rambo hayatına artık Arizona’da eski bir çiftlikte yaşamaktadır. Yaşadığı yoğun travma durumundan kaynaklı olarak ortaya çıkan stres bozukluğu nedeni ile zor anlar yaşayan Rambo bulabildiği günlük işlerde çalışarak hayatını devam ettirmeye çalışmaktadır. Rambo beladan tamamen uzak durmaya çalışsa da bu onun için çok da mümkün olmamaktadır. Bir gün arkadaşı ve emlak müdürü olan Maria’dan bir haber alır. Bu haber ile hayatında yeniden aksiyon başlayacaktır. Maria’nın torunu Meksika sınırını geçtikten kısa bir süre sonra kaybolmuştur.

John Rambo’nun Son Macerası
Rambo’nun son görevi parti için gittikleri Meksika sınırında kaybolan bu gençleri bulmaktır. John gençleri bulabilmek için sınırın güneyini dolaşmak zorunda kalır. Görev sanıldığından çok daha zorlu olacaktır. Çünkü John Rambo bu görev esnasında insan kaçakçılığı yapan bir suç şebekesini ortaya çıkaracaktır. Rambo adaleti sağlayabilmek adına amansız bir mücadeleye girer. Artık tek bir amacı vardır. Kaçırılan kızları bulmak ve ailelerine teslim etmektir. Aynı zamanda suç örgütünün başındaki lideri bulup örgütü tamamen tarihe gömmeyi amaçlamaktadır. Bu sırada kendisine üvey kız kardeşi de yardımcı olacak ve kaçırılmış olan bir gazeteci ile çalışmaya başlayacaktır. Rambo serisi bu defa Meksika’da geçiyor ve kahramanımız kaldığı yerden tüm macerasına devam ediyor.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Rambo 5: Son Kan Türkçe Dublaj izle (2019)

  Yayın Tarihi:

  2019

  Yapım Şirketi:

  Warner Bross.

  Resimler

  "Rambo 5: Son Kan Türkçe Dublaj izle (2019)" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (19)