İstediğiniz film varsa bize buradan bildirebilirsiniz. Türkçe Dublaj & Türkçe Altyazılı hangi dili istediğinizi de belirtmeniz gerekmektedir.


Overlord Operasyonu Türkçe Dublaj izle Full HD (2018)
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
6.1 IMDB Puanı 28 Yorum 1,000 Görüntülenme

Overlord Operasyonu Türkçe Dublaj izle Full HD (2018)

(2018)

Yönetmen:

Julius Avery

Oyuncular:

Jovan Adepo, Wyatt Russell, Pilou Asbæk
Overlord Operasyonu izle filmi 2. Dünya Savaşı sırasında yaşanan bir olayı konu alıyor. Normandiya'ya çıkarma yapmak üzere olan müttefik kuvvetler yavaş yavaş hazırlıklarına başlamıştır. Ama bu çıkarma sıradan bir çıkarma olmayacaktır. Nazi güçleri şehrin birçok tarafını işgal etmiştir. Artık yapılması gereken tek şey çarpışmadır. Ama bunu akıllı bir şekilde yapmak asıl doğru olandır. Bir grup Amerikan paraşütçü ise asıl düşman hattının biraz gerisine bırakılacaktır. Aslında bu onlara verilen riskli bir görevdir. Gitmeleri gereken yere gidecek olan grup, aslında burada Nazi işgalinden daha farklı şeylerinde olduğunu anlayacaktır.

Overlord Operasyonu Türkçe Dublaj izle filmi 8 Kasım 2018 tarihinde ilk gösterimini yapacak. Film büyük bir heyecanla bekleniyor. Sadece yönetmen koltuğunda değil aynı zamanda oyuncu kadrosunda da birbirinden başarılı isimler yer alıyor. Korku, aksiyon ve savaş türünde bir yapım olan filmin oyuncu kadrosunda Jovan Adepo, Wyatt Russell, Pilou Asbæk isimleri yer alıyor. Bu kadronun başında duran yönetmen ise Julius Avery oldu. Film tüm çekimlerini Amerika Birleşik Devletlerinde yaptı. Overlord Operasyonu filmi toplamda 1 saat 50 dakika boyunca bizlerle birlikte olacak. Filmin şimdiden çok büyük bir izleyici kitlesi yakalayacağını düşünüyor. Bunun en büyük sebebi ise tarihi bir konuyu daha farklı bir şekilde tekrar göz önüne çıkarması olacak.
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (28)