İstediğiniz film varsa bize buradan bildirebilirsiniz. Türkçe Dublaj & Türkçe Altyazılı hangi dili istediğinizi de belirtmeniz gerekmektedir.


Müslüm Filmi Full izle
6.1
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.1 /10 (23)
7.8 IMDB Puanı 10377 Yorum 90,061 Görüntülenme

Müslüm Filmi Full izle

(2018)

Yönetmen:

Ketche

Oyuncular:

Timuçin Esen, Zerrin Tekindor, Ayça Bingöl
Türkiye’de bir dönemin adını unutulmayacak şekilde biz sevenlerine miras bırakan Müslüm Gürses’in hayatının tüm biyografisini anlatan bir filmdir. Eski zaman Türkiye’sinde çoğu sesi güzel olan insanların tek hayali olan büyük şehirlere gidip kaset çıkarıp ünlü olmaktı. Müslüm ailesi, özellikle babası tarafından tek sevilmeyen evlattı. Küçük yaşlardan beri aile ve baba sevgisinden mahrum kalan Müslüm çıkışı büyük şehre gidip sesinin güzelliğine güvenip bir albüm yapmak ve kendini ailesine ispatlamaktır.
Düşündüğü her şey ilk başlarda planladığı gibi gitmez. İlk etap da kendisini bir pavyonda komi olarak çalışarak iş hayatına atılır. Pavyonda assolist olan dönemin en ünlü arabesk sanatçısı olan bir bayana kaptırır. Yine pavyon kapandıktan sonra kendisine ayrılan odada hayal kurarken assolist yanına gelir ve ona hayallerinden bahseder bu hikâyeden etkilenen assolist Müslüm’ün elinde tutmaya karar verir. İlk etap da kendi pavyonlarında sahne almasını sağlar. Sesi tüm dinleyiciler tarafından çok beğenilir, âşık olduğu assolist ile Adana’ya göç eder. Burada birkaç kaset doldurarak kendisini tüm şehir halkına dinletir ve çok beğenilir. Babanın tüm hayatı acılar ile doludur.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Müslüm 2018 Full Hd Kalite izle

  Diğer Adları:

  MÜSLÜM 2018

  Yayın Tarihi:

  2018 YILI

  Senaryo:

  Edip Güm

  Ödüller:

  TÜRK SİNEMASI ÖDÜLLERİ

  Yapım Şirketi:

  Trans Aş

  Bütçe:

  1.500.000TL

  Box Office:

  10.000.000TL

  Resimler

  "Müslüm Filmi Full izle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (10.377)