İstediğiniz film varsa bize buradan bildirebilirsiniz. Türkçe Dublaj & Türkçe Altyazılı hangi dili istediğinizi de belirtmeniz gerekmektedir.

Kral Şakir Oyun Zamanı Full HD izle (2018)
6.6
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.6 /10 (104)
0.0 IMDB Puanı 104 Yorum 36,310 Görüntülenme

Kral Şakir Oyun Zamanı Full HD izle (2018)

(Zamansız)

Yönetmen:

Belirsiz

Oyuncular:

Belirtilmedi
Kral Şakir Oyun Zamanı izle Son yıllarda ülkemiz animasyon sektöründe hızlı bir yükseliş sergiledi ve animasyon sektörü üzerine yoğunlaştı. Uluslar arası bir kanalda ilk Tür animasyon dizisi olarak yer alan Kral Şakir hızla en sevilen karakter haline dönüşmeyi başardı. Fırıldak ailesi ve koca kafalar gibi ünlü olmuş olan animasyon yaratıcısı olan Varol Yaşaroğlu’nun yepyeni bir animasyon filmi izleyicilerle buluşuyor. Yetişkinden çocuğa kadar herkesin severek izlediği Kral Şakir artık beyaz perde de yerini alıyor. Bir aslan ailesinin sosyetik hayatında geçen güldürülü ve maceralı hayatını anlatan Kral Şakir sinemalarda yerini aldı. Kral şakir bir animasyon dizisi olarak Cartoon Network’de yayınlanmaktaydı. Bu kadar çok ilgi görmesinin ve sevilmesinin ardından sinema filmi çıkarılmaya karar verildi. Ve Kral Şakir Oyun Zamanı benzersiz bir macerayla sinemada yerini aldı.
Tamamen hayvanlardan oluşan bu ailede kedigillerin nasıl bir maceraya katıldıkları anlatılıyor. Şakir diziden de bilindiği üzere tam bir deli dolu bir tip. Kadriye (anne) diğer karakterlere nazaran daha olgun bir karakterdir. Remzi ise sürekli aklı havada, Canan evin en mantıklısı olarak bilinir. Mirket’in laboratuarda sürekli deney yaptığı bilinmektedir. Yine bir gün laboratuar da deney sırasında bir kaza yaşanır. Kaza olması nedeniyle Şakir başta olmak üzere diğer aile üyeleriyle birlikte Fil Necati’nin telefonunun içinde hapsolurlar. Fil Necati’nin telefonundan kurtulmak içinse telefonda birden fazla bulunan oyunların bölümlerini geçmek hatta  bu oyunları bitirmeleri gerekmektedir. Telefondan kurtulmak için maceradan maceraya atlayan Kral Şakir ve ailesi izleyenleri kahkahaya boğuyor.
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (104)