İstediğiniz film varsa bize buradan bildirebilirsiniz. Türkçe Dublaj & Türkçe Altyazılı hangi dili istediğinizi de belirtmeniz gerekmektedir.


Kapan Full HD izle (2019)
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.4 IMDB Puanı 11 Yorum 11,165 Görüntülenme

Kapan Full HD izle (2019)

(2019)

Yönetmen:

Kudret Sabancı

Oyuncular:

Erkan Petekkaya, Kemal Uçar, Öykü Çelik
Kapan izle Film zengin bir ailenin yaşadıklarını konu ediniyor. Antalya’da yaşayan zengin ailelerden biri olan Süleyman, çocuklarına oldukça düşkün bir insandır. Amerika’da eğitim gören kızı ve ülkesinde öğrenim hayatına devam eden oğlu Tarık ile çok mutlulardır. Çok zengin olmalarına rağmen Süleyman asla çocuklarının şımartılmasına izin vermez. Onların iyi yetişmesi için de ellerinden gelen en iyisini yapmaya özen gösterir. Ailenin çok mutlu olan yaşantısı, Tarık’ın İstanbul’da öğrenim gördüğü sırada yaşadığı bir olay ile tamamen kötü bir duruma gelir. Yaşanan bu olay Tarık’ta büyük bir etki bırakır. Düzelmesi de son derece zor olan bir durumdur. Süleyman oğlunun bu durumda olmasına son derece üzülmektedir.

Ailesi İçin Çabalayan Bir Adam
Süleyman oğlunun bu haline çok üzülse de yapabileceği çok da bir şey yoktur. Ancak olayın ne olduğunu öğrenirse belki onu eski haline geri döndürebileceğini düşünmeye başlar. Kısa bir süre sonra oğlunun başına gelenlerin katıldığı bir öğrenci grubundan kaynaklandığını öğrenir. Oğluna yapılan olayların intikamını almak için harekete geçen Süleyman her türlü detayı gözden kaçırmamaya çalışır. Beş yıl boyunca bu grupta bulunan herkesi takip etmeye başlar. Artık hesaplaşma zamanı gelmiştir. Bir yarışma düzenler ve itiraf et ya da öl isimli bu yarışma her şeyi ortaya çıkaracaktır. Kapana kısılan gençler artık nasıl bir belanın ortasına düştüklerini düşünmeye başlarlar.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Yayın Tarihi:

  2019

  Yapım Şirketi:

  Nehir Yapım

  Box Office:

  2.000.000TL

  Etiketler

  :

  Resimler

  "Kapan Full HD izle (2019)" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (11)