İstediğiniz film varsa bize buradan bildirebilirsiniz. Türkçe Dublaj & Türkçe Altyazılı hangi dili istediğinizi de belirtmeniz gerekmektedir.


Juanita Türkçe Dublaj izle (2019)
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.4 IMDB Puanı 226 Görüntülenme

Juanita Türkçe Dublaj izle (2019)

(2019)

Yönetmen:

Clark Johnson

Oyuncular:

Alfre Woodard, Ashlie Atkinson, Lindsley Register
Juanita izle Ormanda tatile çıkan filmin kahramanı Kokonat isimli ejderhanın, arkadaşları ile birlikte maceralarını konu alan film, uzun metrajlı olarak hazırlanmış, Alman yapımı bir animasyondur.

Sevimli ateş ejderhası Kokonat, tatile çıkmaya karar verir. Ormanda yapacağı bu tatilde, ona en yakın arkadaşları eşlik edecektir. Bunlar vejetaryen ejderha olan Oscar ve kirpi Matilda’dır. Fakat çıktıkları bu tatil, ejderha Kokonat’ın beklediği tatilden biraz farklıdır. Macera ve tehlikelerle doludur. Yaz kampına yapılacak gemi yolculuğunun sonrasında, onları tehlikelerle dolu bir serüven beklemektedir. Vardıkları ormanda, korkunç et obur bitkiler bulunmaktadır. Korkunç bir su ejderhası ile yolunu kaybetmiş bir ejderha ile karşılaşacaklardır. Sevimli ejderha Kokonat ile yakın dostları, kendilerini, hiç hayal etmedikleri korkunç bir tatilin içerisinde bulmuşlardır. Yaz kampında başka arkadaşlar da edinen sevimli ateş ejderhası Kokonat ve arkadaşları, birlikte güç birliği yapıp, tehlikelerin üstesinden gelmeye çalışacaklardır. Özellikle et obur bitkilere karşı, büyük mücadele verirler. Bu mücadelenin sonunda hak ettikleri ve düşledikleri tatile kavuşmaları mümkün müdür? Ateş ejderhası Kokonat, arkadaşları Matilda ve ejderha Oscar’ın, keyifli serüveni filme konu edinmiştir. Tüm aileyi ekran başına çekecek keyifli bir çizgi sinema olduğu söylenebilir. Heyecan dolu sahneleriyle, animasyon tarzında yapılmış bu çizgi sinema, küçükleri olduğu kadar, büyükleri de ekran başına çekebilecek türdendir.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Yayın Tarihi:

  2019

  Senaryo:

  Netflix

  Yapım Şirketi:

  Netflix

  Bütçe:

  1.500.000$

  Box Office:

  4.000.000$

  Resimler

  "Juanita Türkçe Dublaj izle (2019)" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?