İstediğiniz film varsa bize buradan bildirebilirsiniz. Türkçe Dublaj & Türkçe Altyazılı hangi dili istediğinizi de belirtmeniz gerekmektedir.
İhtiyar Delikanlı Türkçe Dublaj izle (2003)
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.4 IMDB Puanı 525 Görüntülenme

İhtiyar Delikanlı Türkçe Dublaj izle (2003)

(2003)

Yönetmen:

Chan-wook Park

Oyuncular:

Min-sik Choi, Ji-tae Yu, Hye-jeong Kang

İhtiyar Delikanlı izle

İhtiyar Delikanlı izle Kore yapımı olan film girişinde karakolda gece yarısında sarhoş bir adamın bağırarak yardım istemesi olayı vardır. Yardım isteyen adamın arkadaşı kısa bir süre sonra gelir ve karakoldan çıkmasını sağlar. Eş zamanlı olarak yağmurlu gecede telefon kulübesinden evi arayan baba, telefonu arkadaşının almasıyla esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolur. İşte bütün macera bundan sonra başlar. Film için Oh Dae-Su isminin seçilmesi kesinlikle tesadüf eseri değildir. Oh Dae-Su hayatının 15 yılını sebebini bilmeden ve yaşayacağı hiçbir şeyi kestiremeden sadece televizyon izleyerek küçücük bir odada geçirir. 15 yıl boyunca her gün neden orada olduğunu sorguladı ve çıktığı gün alacağı intikamın ateşini yüreğinde hep sıcak tuttu. Bildiği tek şey bunu hak etmemiş olduğuydu. Yıllarca sebebini öğrenmek için bekledi. Uzun soluklu bu bekleyiş sonunda meyvesini verecekti ve kahramanınız aradığı fırsatı bulacaktı.
İhtiyar Delikanlı izle

İhtiyar Delikanlı Türkçe Dublaj izle15 yıl boyunca küçücük bir odada tek bir sebep bile öğrenemeden tutulduğu için intikam ateşiyle dolan kahramanımız için bir fırsat doğar. İşte tam da bu noktada Oh Dae-Su'nun bir seçim yapması gerekir. Ya intikamını alacak ve tüm olanların sorumlusunu öldürecek ya da tüm bunları neden yaptığını öğrenmek için yaşamasına izin verecektir. Hayatın bu keskin seçimleri her zaman bizi zorlayabilir. İşte böyle bir kararı ve 15 yılın sonundaki gerçekleri sabırsızlıkla öğreneceksiniz.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Yayın Tarihi:

  2003

  Bütçe:

  2.000.000

  Box Office:

  4.000.000

  Resimler

  "İhtiyar Delikanlı Türkçe Dublaj izle (2003)" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?