İstediğiniz film varsa bize buradan bildirebilirsiniz. Türkçe Dublaj & Türkçe Altyazılı hangi dili istediğinizi de belirtmeniz gerekmektedir.


Hobbit: Beş Ordunun Savaşı Türkçe Dublaj izle (2014)
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.4 IMDB Puanı 366 Görüntülenme

Hobbit: Beş Ordunun Savaşı Türkçe Dublaj izle (2014)

(2014)

Yönetmen:

Peter Jackson

Oyuncular:

Ian McKellen, Martin Freeman, Richard Armitage
Hobbit: Beş Ordunun Savaşı izle Üç seri şeklinde hazırlanan senaryonun üçüncü ve son filmi olan Hobbit: Beş Ordular Savaşı’nda bütün ırklar arasında büyük bir savaş çıkacak ve film serisi sona erecektir. Erebor'da Hayat Gandalf, Bilbo Baggins, Thorin Meşekalkan ve cüceler zorlu geçen bir yolculuğun ardından Erebor’a ulaşmayı başarmışlardı ve köylerini geri alacak olmanın sevincini yaşamaktaydılar. Oysaki Smaug’un köylü halk üzerine salındığın'dan henüz haberleri yoktur.

Kolay bir şekilde köylerinin geri alınacağı sevinciyle girdikleri topraklarda meydana gelecek büyük savaştan henüz hepsi habersizdir. Filmin ilk sahnesinde daha topraklara girdikleri anda ejderha Smaug’un alevleri ile karşı karşıya kalan Gandalf ve ekibi zorlu bir mücadele ile Smaug’dan uzaklaşmayı başarır ve Bilbo’nun hobbitten aldığı güç yüzüğünün de varlığı ile sağ sağlim evlerine ulaşmak istemektedirler. Thorin Meşekalkan ise bu sırada aradığı Arken Taşı’nı bulma mücadelesinde birçok değerinden vazgeçmek zorunda kalmıştır. Bilbo Baggins’te Thorin’e yardım edememiş ve oda kendi hayatı hakkında bir seçim yapmak zorunda kalmıştır. Büyük Savaş Bu sırada kaledeki Lord Sauron ise planladığı saldırıyı harekete geçirir ve Ork bölüğünü harekete geçirerek savaşa yönlendirir. Bu saatten sonra cücelerin, elflerin, orgların, ve insanların önlerinde seçebilecekleri iki seçenek bulunmaktadır. Ya savaşıp hayatta kalmaya çalışacaklardır ya da savaşı kaybedip öleceklerdir. Bilbo’nunda ilk savaş tecrübesi olmaktadır ve oda zor bir seçim yapmak zorundadır. O da ya savaşa katılacaktır ya da hep birlikte öleceklerdir.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Yayın Tarihi:

  2014

  Senaryo:

  Willa Elles

  Resimler

  "Hobbit: Beş Ordunun Savaşı Türkçe Dublaj izle (2014)" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?