İstediğiniz film varsa bize buradan bildirebilirsiniz. Türkçe Dublaj & Türkçe Altyazılı hangi dili istediğinizi de belirtmeniz gerekmektedir.


High Flying Bird Türkçe Dublaj izle (2019)
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.5 IMDB Puanı 1 Yorum 227 Görüntülenme

High Flying Bird Türkçe Dublaj izle (2019)

(2019)

Yönetmen:

Steven Soderbergh

Oyuncular:

André Holland, Melvin Gregg, Eddie Tavares
High Flying Bird izle En azından deney yapmaya izni var. Tarama ilginç bir anekdot nasıl benim kişisel favori film onun için büyük bir dönüm noktasıdır ortaya çıktı. O koymak gibi o insanların sevmiyorum bir satırda birkaç film yapmıştı, ve o başka bir göze. Eğer görme dışı olsaydı o Park bu hafta sonu olmayabilir. Ve sonra o dönüm noktası geldiğinde, en yanlısı sporcular emekli olan bir yaş 35 nasıl olduğunu işaret etti. Bu genç erkekler daha sonra hayatlarının geri kalanı için onları sürdürmek bir şey içine yeteneklerini açmak için böyle küçük bir pencere var. O pencerenin içinde olacakları daha büyük ve daha kontrol etmeye çalışacaklar mı acaba?

Bu dünyaya bizim pencere Ray büyük her zaman bir sırasında başını su üzerinde tutmak için mücadele eden yüksek güçlü bir ajan. Eğer oyuncular para almazsa Ray ödenmez. Ve onun en büyük oyuncularından biri sadece orada almak ve kendisi için bir isim yapmaya başlamak istiyor. O da ölü kırdı ve film Ray ile açılır aptal bir kredi hakkında az önce çıkardı. Ve sonra Ray 'in kurumsal kredi kartı reddedilir. Bunlar para yataklarında haddeleme olması gereken insanlar, ama kilitleme tamamen onları etti. Bir anlamda yüksek uçan kuş belirsizlik içinde kalmaya reddederek hakkında kendinizi başarı bulmak için güçlendirin bir şey yapıyor hakkında. Asistanı ve sonra patron onun gider hesapları ve hatta maaş dondurulmuş olduğunu öğrendikten sonra Ray hareket bir plan koyar. O oyuncu Birliği temsilcisi sahipleri grubunun başkanı ve hatta anne gibi hızlı konuşmak için çalışır gibi Ray bu ilişkinin tür gibi filmlerin aslında yankıları vardır takımda potansiyel çaylak Yarışması tekrar oynaması gerekiyor. Kil bir son vermek istiyor mu? Ya da belki de oyunun radikal bir evrimi istiyor? Tarafından yüksek uçan için net bir şekilde derin araştırma sorunları ve endişelerini aynı zamanda kötülük eğlenceli olmak için hatırlamak iken modern atlet tanımlamak içine gelen jilet keskin. Bu bir mesaj film değil ve henüz imkansız uzak ondan yürümek ve profesyonel spor sisteminde bir şey olduğunu düşünüyorum bozuldu. Ray ve diğerleri yerel bir basketbol koçu olarak efsanevi düzenli olarak oyunun üst üzerinde oyun nasıl beyaz sahipleri bir sistem değil sadece kar kapalı ancak çoğunlukla siyah oyuncular kontrol tasarlanmış oluşturulan atıfta söz. Bu, 70 ve 80 yıllarda döneminden daha fazla ihtiyaç duyulan bir şeydir. Bire bir oynadığını duyuracağını düşünsene. Sence ne kadar süre satmak gerekir? Ama oyuncuların onaylanmamış bir şey yapmalarına izin verilmiyor. Neden? Sana bunu söylüyorlar.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Yayın Tarihi:

  2019

  Etiketler

  :

  Resimler

  "High Flying Bird Türkçe Dublaj izle (2019)" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (1)