İstediğiniz film varsa bize buradan bildirebilirsiniz. Türkçe Dublaj & Türkçe Altyazılı hangi dili istediğinizi de belirtmeniz gerekmektedir.


Hasbihal Full HD izle (2019)
7.3
Sizin Oyunuz:
Oylama: 7.3 /10 (4)
5.5 IMDB Puanı 2,929 Görüntülenme

Hasbihal Full HD izle (2019)

(2019)

Yönetmen:

Kemal Yılmaz, Elife Özker

Oyuncular:

Ayhan Rüzgar, Mehtap Bayri, Selahattin Taşdöğen
Hasbihal izle Hasbi, otuzlu yaşlarında ve fazlasıyla obsesif olan bir adamdır. Hasbi, ailesi ile birlikte yaşar. En sevdiği şeylerden biri ise kitap okumaktır. Hayatı boyunca her zaman kitap okumaya devam eden Hasbi, Antik Yunanca ve Osmanlıca dilleri hakkında bilgi sahibidir. Hasbi'nin babası oldukça patavatsız bir insandır. Annesi ise bir o kadar vefalı birisidir. Hasbi annesi ve babası arasında sıkışıp kalmıştır. Aynı zamanda da komşu kızı olan Müjgan'dan çok fazla hoşlanır. Müjgana platonik aşık olan Hasbi, onun için her şeyi yapmaya hazırdır. Müjgan ise onu aynı şekilde görmez. Bununla birlikte Müjgan, Tanberk ile bir ilişkiye başlamıştır. Tanberk; zengin, şımarık, kendini beğenmiş bir kişidir. Müjgan, Tanberk'in nasıl bir karaktere sahip olduğunu gördükten sonra ondan ayrılmıştır.

Müjgana aşık olan ama aynı karşılığı alamayan Hasbi, Müjgan'ın Tanberk'ten ayrıldığını bilmez. Bu yüzden de ikisini ayırmak için bir plan yapar. Hasbi bir arkadaşının yardımı ile Tanberk'in bazı fotoğraflarını montajlar. Montaj ile uygunsuz görüntüler oluşturan Hasbi, bu fotoğrafları Tanberk'in babasına yollar. Ancak daha sonra Tanberk'in babasının adamlarını peşine takmayı başarır. Başını belaya sokan Hasbi'nin yapabileceği tek şey kalmaktır. Bu yüzden her şeyi geride bırakıp kaçmaya karar verir. Ancak Hasbi, şimdiye kadar mahallesinden dışarı hiçbir zaman çıkmamıştır. Bu nedenle de gitmek için sadece 8 kilometre uzakta olan Side'yi tercih eder. Bu onun için tam bir kaçış olamayacaktır
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Etiketler

  :

  Resimler

  "Hasbihal Full HD izle (2019)" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?