İstediğiniz film varsa bize buradan bildirebilirsiniz. Türkçe Dublaj & Türkçe Altyazılı hangi dili istediğinizi de belirtmeniz gerekmektedir.


Harry Potter Ve Felsefe Taşı Türkçe Dublaj izle (2001)
1.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 1.0 /10 (1)
7.6 IMDB Puanı 312 Görüntülenme

Harry Potter Ve Felsefe Taşı Türkçe Dublaj izle (2001)

(2001)

Yönetmen:

Chris Columbus

Oyuncular:

Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Richard Harris
Harry Potter Ve Felsefe Taşı izle Amerikan ve İngiliz ortak yapımı olan bu film, fantastik macera tarzında yapılmış, uzun metrajlı bir yapımdır. Harry Potter serisinde, her filmde görülen fantastik unsurlar, burada da görülmektedir. Uçan süpürgeler, büyü ile yapılan dersler gibi.

Harry Potter, bu filmde ailesini kaybetmiştir. Harry Potter, anne ve babasını, üzücü bir trafik kazasında kaybetmiştir. Kimsesiz kalan Harry Potter’in, hayattaki tek akrabası teyzesidir. Teyzesinden başka, bakımını üstlenebilecek kimsesi yoktur. Ayrıca, anne ve babasının ölümü de sırlarla doludur. Harry Potter’ın anne ve babası, yaşadıkları dönemde, usta birer büyücüdürler. Harry Potter, onları kaybettikten sonra, istemeden de olsa, teyzesinin evine yerleşmek zorunda kalır. Bu evde, hiç de iyi muamele görmeyecektir. Burada yaşadığı dönemlerde, büyücülük okulundan davet alır. Artık bu okulda, eğitim görecek ve kalacaktır. Burada yeteneklerini geliştirme imkanı bulacaktır. Harry Potter’ın kafasındaki en önemli soru ise, ailesinin nasıl öldüğüne ilişkindir. En büyük hedefi, bu sırrı çözüme ulaştırmaktır. Harry Potter, on bir yaşına geldiği zaman, büyücülük yetenekleri de kendisini göstermeye başlar. Bu yetenekler, ailesinden ona kalan en önemli mirastır. Hogwartz Büyücük Okulu’nda gördüğü eğitimlerle, bu yeteneği daha da gelişecektir. Ardından, ailesinin geçirdiği sırlarla dolu, bu kazayı araştıracaktır. En büyük hedefi, kazayı gerçekleştirenleri bulmak ve onların hak ettiği cezayı almasını sağlamaktır.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Yayın Tarihi:

  2001

  Bütçe:

  5.000.000

  Box Office:

  89.000.000$

  Resimler

  "Harry Potter Ve Felsefe Taşı Türkçe Dublaj izle (2001)" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?