İstediğiniz film varsa bize buradan bildirebilirsiniz. Türkçe Dublaj & Türkçe Altyazılı hangi dili istediğinizi de belirtmeniz gerekmektedir.
Esaretin Bedeli Türkçe Dublaj izle (1994)
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
9.3 IMDB Puanı 506 Görüntülenme

Esaretin Bedeli Türkçe Dublaj izle (1994)

(1994)

Yönetmen:

Frank Darabont

Oyuncular:

Tim Robbins, Morgan Freeman, Bob Gunton
Esaretin Bedeli izle Filmin esas karakteri olan Andy Dufresne; evli, karısını seven, genç ve başarılı bir bankacıdır. Fakat karısı tarafından aldatılmakta iken bir gece karısı ve karısının sevgilisi şüpheli bir şekilde öldürülür. Bu cinayet nedeniyle Andy Dufresne suçlu bulunur ve ömür boyu hapis cezasına çarptırılır.

Sevdiği kadının ihaneti ve onun ölümünün acısını kafasından atamamış halde ve işlemediği bir suç yüzünden hapishaneye, daha doğrusu hiç bilmediği bir dünyaya adım atan Andy, tam anlamıyla yıkılmış bir haldedir. Ancak asıl problemler, bu bilmediği yerde onunla tanışmak için beklemektedir. Ve ondan istenilenleri sağlamakla tanınan Red ile tanışır. Zamanla Red ve diğerleri ile arkadaşlıkları ilerler. Ancak bulunduğu dış dünyaya kapalı bu karanlık ortam arkadaşlıklarla olduğu kadar tehlikeler de doludur. Hapishane hayatı onu ilk andan itibaren istemediği halde belaya iter. Zamanla şiddet, tecavüz gibi pek çok acı gerçekle karşılaşır. Bunun yanında acımasız gardiyanlar ve cezaevi müdürünün tehdit ve şantajlarına da maruz kalır. Yaşadığı zorluklar ve şiddet onu fena halde yıpratmakta ve arkadaşları ise onun için endişelenmektedir. Onun sessiz, düşünceli ve adeta bulunduğu yeri umursamaz tavırları arkadaşları tarafından çıldırma belirtileri olarak algılanır. Fakat Andy tüm bu yaşananlara karşı iyimserdir ve iç dünyasında alabildiğine özgürdür. Tabi her düşünce gibi özgürlük de bir gün gerçekleşmek için vardır.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Yayın Tarihi:

  1994

  Senaryo:

  Stephen King

  Ödüller:

  Hollywood

  Yapım Şirketi:

  Warner Bros. Pictures

  Bütçe:

  25,000,000$

  Box Office:

  727,326, 20$

  Resimler

  "Esaretin Bedeli Türkçe Dublaj izle (1994)" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?