İstediğiniz film varsa bize buradan bildirebilirsiniz. Türkçe Dublaj & Türkçe Altyazılı hangi dili istediğinizi de belirtmeniz gerekmektedir.
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3 Gizli Dünya Türkçe Dublaj izle (2019)
3.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 3.0 /10 (1)
7.2 IMDB Puanı 99 Yorum 9,387 Görüntülenme

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3 Gizli Dünya Türkçe Dublaj izle (2019)

(2019)

Yönetmen:

Dean DeBlois

Oyuncular:

Jonah Hill, Gerard Butler, Cate Blanchett
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3 Gizli Dünya izle Hem animasyon hem de fantastik film sevenler için Ejderhanı Nasıl Eğitirsin serisinin üçüncü filmi olan Gizli Dünya 2019 Ocak ayında vizyona girmesi beklenen filmler arasındadır. İlk filmden bilindiği gibi film Vikinglerin adasına bela olan ejderhalar ve onlarla başa çıkma yöntemleri üzerinden ikili ilişkiler üzerine odaklanarak iletişimin önemine dikkat çekmektedir. Filmin karşıdakini anlama ve dinleme üzerine vurgusu onun hem küçükler hem de büyükler açısından dikkat çekmesini sağlamaktadır.
Serinin Üçüncü Filminde Tehlike Tekrar Baş Gösteriyor
Film hem kas gücü hem de duygusal zekanın kıyaslandığı ve daha sonra arkadaş olan Hıçkıdık ve ejderhanın ilişkisini anlatmaktadır. Güçlü ve iri yapılı Vikingler güçlerinin ejderha öldürmekle kanıtlarken Hıçkıdık farklı bir yöntem izlemiş ve önce yaraladığı ejderhayla arkadaş olmuştur. Bu şekilde Hıçkıdık Viking adasındaki ilk ejderha eğitmeni olmuş ve ejderhalar ve Vikingler arasında farklı bir ilişkinin gelişmesini sağlamıştır. Ejderhası Dişsiz ile de çok iyi arkadaş olmuştur. Ancak serinin bu filminde dişsiz soylarının tükendiğini sandığı ejderhalar dünyasında bir yenisini keşfeder. Bu yeni ejderha bir dişidir ve aynı zamanda çok vahşi ve zorludur. Hıçkıdık'ın iletişim yeteneği ve duygusal zekasıyla kazandığı otoritesi bir kez daha sarsılmaktadır. Bu yeni deneyimle birlikte ejderhasıyla ilişkisi yeni bir maceraya daha dönüşür.

İster Büyük İsterse Küçük Olsun Animasyon Sevenlere
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin serinin ilk filminden beri çok dikkat çekmiştir. Üçüncüsü gösterime girecek olan film, bugünlerde çok ihtiyacımız olan karşıdaki dinleme, anlamaya çalışma ve empati kurabilme vurgusu yapmaktadır. İlk filmden beri yaptığı bu vurgu bu animasyon filmini büyükler için de ilgi çekici hale getirmiştir. Bu filmi Türkçe Dublaj izle ya da Türkçe Alt Yazılı izle seçenekleriyle izleyebilirsiniz.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Yayın Tarihi:

  2019

  Senaryo:

  Hakan Allen

  Ödüller:

  Altın Portakal

  Yapım Şirketi:

  Warner

  Bütçe:

  12.000.000$

  Box Office:

  89.000.000$

  Resimler

  "Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3 Gizli Dünya Türkçe Dublaj izle (2019)" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (99)