İstediğiniz film varsa bize buradan bildirebilirsiniz. Türkçe Dublaj & Türkçe Altyazılı hangi dili istediğinizi de belirtmeniz gerekmektedir.
Damat Koğuşu Full HD izle (2017)
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.3 IMDB Puanı 751 Görüntülenme

Damat Koğuşu Full HD izle (2017)

(2017)

Yönetmen:

İlker Savaş kurt

Oyuncular:

İbrahim Akoz, Zülfü Hamit Altın, Turgay Atalay
Damat Koğuşu izle Asım Noyan Ve çetesinin günlük maceralarını konu edinen filmde İstanbul şehrinin organize işleri de tam hızında devam ediyor. Asım Noyan, seneler boyunca insanlara söylediği yalanlar ve çevirdiği oyunları ile birçok insanı dolandırmaktadır. Ancak kimse Asım Noyan ve çetesini bir türlü yakalayamamıştır. İşini en iyi şekilde yapan Asım Noyan ve çetesinde bulunanlar bu defa sazan sarmalı denilen bir belaya bulaşırlar. Dolandırıcı çetesinin kralı sayılan adamın kızı Nazlı dolandırılınca da Asım Noyan ve çetesindeki elemanlar hemen harekete geçerler. Ancak durum sanıldığı kadar kolay çözülmeyecektir. Çünkü bu sefer karşılarına çıkan durum hiç de bekledikleri gibi kolay atlatılacak bir bela değildir. Nazlı’nın dolandırılması tüm çeteyi harekete geçirmiştir ve her durumda bu

dolandırıcılığı yapanı bulmaya karar vermişlerdir. Her ne kadar Nazlı bu konuda bir şeyler yapıp da babasını bu dolandırıcılık işinden vazgeçirmeye çalışsa da Asım Noyan bu işten vazgeçecek gibi durmaz. En sonunda Sazan Sarmalı denilen bir üç kağıt sisteminin tam ortasında kalır. Fakat Asım Noyan ve adamları da boş değildir. Bir şekilde bu üçkâğıdı çözmeye çalışacaklar ve kendilerini böyle bir oyunun içerisine çeken insanları bulmaya çalışacaklardır. Film de bir yandan Asım’ın çözmeye çalıştığı olaylar bir yandan da polisin Asım’ı yakalamak için uğraştığı durumlar konu ediliyor.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Etiketler

  :

  Resimler

  "Damat Koğuşu Full HD izle (2017)" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?