İstediğiniz film varsa bize buradan bildirebilirsiniz. Türkçe Dublaj & Türkçe Altyazılı hangi dili istediğinizi de belirtmeniz gerekmektedir.
FRAGMAN FULL HD - TEK PARÇA ALTERNATİF - TEK PARÇA


Dağ 1 Full HD izle (2012)
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.7 IMDB Puanı 1,156 Görüntülenme

Dağ 1 Full HD izle (2012)

(2012)

Yönetmen:

Alper Çağlar

Oyuncular:

Çağlar Ertuğrul, Ufuk Bayraktar, Fırat Doğruloğlu
Dağ 1 izle filminde bir kahramanlık öyküsü izleyeceğiz. Oğuz, varlıklı bir ailenin çocuğudur. Askerlik zamanı artık gelmiştir. Ailesi her ne kadar bedelli yapmasını istese de Oğuz aynı düşüncede değildir. Gidip vatani görevini en iyi şekilde elinde silahla yapmak istemektedir. Birliğine teslim olduktan sonra Bekir adında ki bir asker ile karşılaşacaktır. Kısa dönem yapıp askerliğini bitirecek olan Oğuz, Bekir ile münakaşaya girmek istemese de Bekir onun üzerine gelmektedir. Neredeyse 2 yıldır askerlik yapan Bekir, komutanlar ve askerler ile iyi geçinemeyen bir adamdır. Bu yüzden askerliği gittikçe uzamaktadır.
Bekir ile Oğuz yavaş yavaş birbirine sataşmaya başlamıştır. Bir kavga sonucu komutanları onlara bir görev verecektir. Teröristler ile dolu olan dağa beraber gideceklerdir. Her ne kadar birbirleri ile anlaşamamış olsalar da onlar için kendi canlarından çok yanında ki adamın canı önemlidir. Burada dostluk önemli değildir. Sadece hayat arkadaşlığı vardır. Hayatlarının tümü bir namludan çıkan mermiye bağlıdır. Gittikleri o dağ aslında onların arkadaşlığı ve kahramanlığı için büyük bir öncü olacaktır. Dünya çapında izlenme rekorları kıran filmlerden birisi olan Dağ 1 Full HD izle filminin yönetmen koltuğunda Alper Çağlar yer alıyor. Film toplamda 1 saat 38 dakika boyunca bizlerle birlikte olacak.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Etiketler

  :

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?