İstediğiniz film varsa bize buradan bildirebilirsiniz. Türkçe Dublaj & Türkçe Altyazılı hangi dili istediğinizi de belirtmeniz gerekmektedir.


Corbo Türkçe Dublaj izle (2014)
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.3 IMDB Puanı 230 Görüntülenme

Corbo Türkçe Dublaj izle (2014)

(2014)

Yönetmen:

Mathieu Denis

Oyuncular:

Anthony Therrien, Antoine L'Écuyer, Karelle Tremblay
Corbo izle Başlangıçta sadece gizlice kağıt dağıtarak yardımcı olur. Ama toplantılarında onun varlığı yakında artar-aslında bir tatlı yardım gibi görünüyor ve yakında 1960 sonlarında tüm gelecekteki devrimcilerin filmlerde ne yapıyor: 1966 ' da yerel bir sinemada Cezayirli Savaşı izlerken ve radikal filozof okuma etkili 1962 toprak hangi bu ezilen veya halkların sadece onların daha fazla şiddet eylemleri işlediği tarafından özgürleştirilmiş olduğunu düşündürmektedir sefil.

Denis, aynı zamanda senaryo yazdı, ne çok karmaşık bir baba oğlu olması gerekir aslında İtalyan baba ve dedesi olarak hem de sırasında İngilizce dil Kanada tarafından defnedildi olduğunu özetleyen kalanların öneriyor Yetkililer bağımsız bir devleti için doğrudan Jean 'ın arzusuna besleyen bir eksen gücü olduğu için. Gerçekten de Eğer bu romanlaştırmadır inanılacak ise annesi aslında, bu genç adamın giderek daha aşırı ideallerin ayrılık ve milliyetçilik hiçbir rol oynadı eski ve daha ılımlı ise aynı zamanda siyasi aktif aynı zamanda o daha sonra bir siyasi bilim adamı oldu garip görünüyor hiçbir etkisi, yanında oldu.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Corbo Türkçe Dublaj izle (2014)

  Yayın Tarihi:

  2014

  Resimler

  "Corbo Türkçe Dublaj izle (2014)" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?