İstediğiniz film varsa bize buradan bildirebilirsiniz. Türkçe Dublaj & Türkçe Altyazılı hangi dili istediğinizi de belirtmeniz gerekmektedir.


Captain Marvel Türkçe Dublaj izle Full HD (2019)
5.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.5 /10 (2)
7.0 IMDB Puanı 190 Yorum 10,150 Görüntülenme

Captain Marvel Türkçe Dublaj izle Full HD (2019)

(2019)

Yönetmen:

Anna Boden, Ryan Fleck

Oyuncular:

Brie Larson, Jude Law, Samuel L. Jackson
Captain Marvel izle filmi bir süper kahramanın inanılmaz yaşam öyküsünü ve süper kahraman olma evresini bizlere anlatıyor. Hikayenin başında ise Carol Danvers adında ki bir kadın var. Sıradan bir hayat yaşayan Carol Danvers, her ne kadar sıradan bir hayat yaşıyor olsa da bir kadın olarak tüm zorlukları kendi başına aşmaya alışmıştır. Son zamanlarda yaşayacağı bir olay ise onu tamamen sorumluluk sahibi olan bir kadın haline getirecektir. Kree teknolojisi içeren bir patlama sonucu Carol Danvers, artık daha farklı bir kadın olacaktır. Bu patlamadan etkilenecek olan Carol Danvers bazı özel güçler edinecektir.
Bu özel güçlerin en önemlisi ise transformasyondur. Zamanla güçlerini kullanmaya başlayan ve bu güçleri nasıl kullanacağını daha iyi öğrenen Carol Danvers, kötülük için değil iyilik için güçlerini kullanmaya kararlıdır. Bu yüzden Captain Marvel adını alarak iyilerin tarafına geçecektir. Captain Marvel Türkçe Dublaj izle filmi kısa bir süre içerisinde ilgi gören filmlerden birisi oldu. Filmin yönetmen koltuğunda daha önce fantastik filmlerde yönetmenlik görevini üstlenmiş olan Anna Boden, Ryan Fleck isimleri yer alıyor. Bu iki isim bir araya gelerek çok büyük bir projeye ortak oldular. Kafa kafaya veren ikili fikir alışverişi yaparak filmin daha iyi noktalara gelmesini sağladı.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Yayın Tarihi:

  2019

  Senaryo:

  Willa Elles

  Yapım Şirketi:

  Marval A.Ş.

  Bütçe:

  75.000.000$

  Box Office:

  148.000.000$

  Yorumlar (190)