İstediğiniz film varsa bize buradan bildirebilirsiniz. Türkçe Dublaj & Türkçe Altyazılı hangi dili istediğinizi de belirtmeniz gerekmektedir.
Bağlanmak Yok Türkçe Dublaj izle (2011)
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.2 IMDB Puanı 1 Yorum 939 Görüntülenme

Bağlanmak Yok Türkçe Dublaj izle (2011)

(2011)

Yönetmen:

Ivan Reitman

Oyuncular:

Natalie Portman, Ashton Kutcher, Kevin Kline
Bağlanmak Yok izle Türk yapımı ve uzun metrajlı bir korku filmi olarak, sinemaseverlerin beğenisine sunulan bir yapımıdır. Kan, korku ve gizem dolu sahneleriyle çok konuşulacak filmler arasındadır. serinin bundan önceki çekimleriyle aynı tür özellikleri taşımaktadır. Geleceği söylenen Deccal için, büyük gün gelmiştir. Herkesin korku ile beklediği o an gerçekleşmiştir. Nihayet Deccal doğmuştur. Doğumuyla birlikte, en korkunç olaylar da peşi sıra oluşmaya başlamıştır. Olağanüstü tabiat olayları oluşmaya başlamıştır. Evrende kaos hakim olmaya başlamıştır. İnsanları, kin ve öfke duyguları esir almaktadır. En masum insanlar bile, karakter değiştirmektedir.

En yakınlarına dahi, olmadık kötülükler yapabilecek davranışları sergilemektedirler. Deccal, ruhundaki kötülüğü şeytandan almaktadır. Bu şeytan, Deccal aracılığı ile bir gruba kan döktürecek, toplu intiharlara yol açacaktır. Söylenen kehanetlerin, hepsinin gerçek olacağı, bir başka yüzyılın içerisinde gerçekleşmektedir. Ortadoğu’da çıkan kehanetlerin gücünü, İstanbul’da yaşayan bir grup insanın, çaresiz çırpınışlarını konu alan bu film, korku sinemasının en başarılı örneklerinden biridir. Dram, heyecan ve bol aksiyon dolu bu film, izleyenleri ekran başına çekmeyi hedeflemektedir. Söylentinin gerçeğe dönüşmesini izlerken, gerilim unsurları da ön plana çıkmıştır. Serinin bu yapımı da aynı heyecan ve korku unsurlarını taşımaktadır. Bilhassa, görsel efektler çok ilgi çekicidir. Deccal ve şeytanın sözleriyle tekrarlanan tılsım, tüm dünyayı felakete sürüklemektedir. İstanbul’da hayat bulan Deccal, felaketleriyle ortalığı kasıp kavuracaktır.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Yayın Tarihi:

  2011

  Yapım Şirketi:

  Warner Bross.

  Bütçe:

  1.000.000$

  Box Office:

  4.000.000$

  Resimler

  "Bağlanmak Yok Türkçe Dublaj izle (2011)" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (1)