İstediğiniz film varsa bize buradan bildirebilirsiniz. Türkçe Dublaj & Türkçe Altyazılı hangi dili istediğinizi de belirtmeniz gerekmektedir.


Ayin Türkçe Dublaj izle (2018)
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.3 IMDB Puanı 486 Görüntülenme

Ayin Türkçe Dublaj izle (2018)

(2018)

Yönetmen:

Ari Aster

Oyuncular:

Toni Collette, Milly Shapiro, Gabriel Byrne
Ayin izle Weirdness, gerçeküstü ve kabus gözlük düzenli patlamalar aile argümanları ve arızalar gerçekçi bir filmde meydana gelebilir alanlarda canlı. Ebeveynler ve çocuklar düşünceli bireylerin dilinde birbirleri ile konuşmak, ama çok yakında nasıl pasif agresif spot öğrenmek, mazeret ve bıçak endişe ifadeleri olarak gizlenmiş. Ne zaman bir şey kanlı, garip ya da sadece rahatsız edici olur, ne olursa olsun karakterler gerçekten adresi reddederken yanıt olarak görünüyor.

Orada karıştırılmış, yanmış ve sakat eti, yansımaları ve ışık kirişler tarafından esrarengiz davranış ve kafanın içinde oluyor gibi görünüyor ses efektleri görüntüler vardır. Bu filmde şok edici fiziksel şiddet var, ama sonuçta bu konuda daha sonra konuşurken yanlış hatırlayabileceğiniz kadar değil. Ve eğer birisi bana ne kadar şiddet kalıtsal olduğunu sormak olsaydı, ben şimdiye kadar gördüğüm en şiddetli filmlerden biri olduğunu söyleyebilirim, çünkü duygusal zarar üzerinde yaşam ve başka tarafından verilen bir diğeri çok derin, ve tüm şey sağ tünemiş çünkü felaketin kenarı, ve küçük şoklar o kadar etkili ki ne zaman film sonunda uçurumun içine ve henüz, aynı zamanda, sen yapmak olacak görmek istemiyorsanız, bu korku.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Yayın Tarihi:

  2018

  Senaryo:

  Jhon Elictra

  Ödüller:

  Musque

  Bütçe:

  2.000.000

  Box Office:

  4.000.000$

  Resimler

  "Ayin Türkçe Dublaj izle (2018)" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?