İstediğiniz film varsa bize buradan bildirebilirsiniz. Türkçe Dublaj & Türkçe Altyazılı hangi dili istediğinizi de belirtmeniz gerekmektedir.


Aşgar: Cin Vadisi Full HD izle (2019)
4.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 4.0 /10 (1)
5.2 IMDB Puanı 4 Yorum 2,845 Görüntülenme

Aşgar: Cin Vadisi Full HD izle (2019)

(2019)

Yönetmen:

Yahya Al

Oyuncular:

Hayrettin Batur, Cemre Akyıldız, Buğra Kağan Kahraman
Aşgar: Cin Vadisi izle Keçi çobanlığı yaparak hayatını devam ettiren Mahsun için hayat son derece rutin bir şekilde devam etmektedir. Günün belli saatlerinde keçilerini otlatmaya götüren ve belli bir zaman sonra tekrar evine dönen Mahsun’un rutin hayatını bozan tek olay ise gece yarısında görmüş olduğu kabuslardır. Her geçen gün kâbuslarına bir yenisi daha eklendikçe Mahsun için yaşam artık dayanılmaz bir boyut almaya başlar. Bir süre bu rüyaları görmeye devam eden Mahsun, kendisini bir gece yarısı Seyitbattalgazi Türbesinin avlusunda yatarken bulur. Bu durum onu çok korkutsa da içinde bulunduğu duruma hiçbir şekilde anlam veremez. Mahsun yaşadığı olayın şokunu atlatamadan kulağında sürekli olarak devam eden bir tını duymaya başlar. Bir süre sonra şeffaf görüntüler görmeye başlayan Mahsun karşısındaki varlıkların cin olduğunu keşfeder.

Mahsun yaşadıklarının gördüğü kâbuslardan biri olup olmadığına bir türlü karar veremez. Bu olayın ne olduğunu da bir türlü anlamadığından korku dolu anlar yaşamaya başlar. Mahsun her geçen gün şiddeti artan korkutucu olaylar ile karşı karşıya kalmaya başlar. Her gece kendi evinde uykuya dalan Mahsun sabah uyandığında farklı farklı yerlerdedir. Bu olaylar devam ederken artık bu şekilde yaşamayacağını anlayan Mahsun büyük bir yol ayrımına gelerek kararını verir. Genç adam ya bu korkulardan kaçmaya devam edecektir ya da artık onların daha çok üzerine giderek beladan kendi başına kurtulacaktır.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Yayın Tarihi:

  2019

  Senaryo:

  Willa Elles

  Ödüller:

  Altın Portakal Aday

  Yapım Şirketi:

  Lions Gate Pictures

  Bütçe:

  2.000.000$

  Box Office:

  8.000.000

  Etiketler

  :

  Resimler

  "Aşgar: Cin Vadisi Full HD izle (2019)" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (4)