İstediğiniz film varsa bize buradan bildirebilirsiniz. Türkçe Dublaj & Türkçe Altyazılı hangi dili istediğinizi de belirtmeniz gerekmektedir.

Alem-i Cin 2 Full HD izle (2019)
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.7 IMDB Puanı 5 Yorum 1,217 Görüntülenme

Alem-i Cin 2 Full HD izle (2019)

(2019)

Yönetmen:

Aslı Türk

Oyuncular:

Nazlı Az, Osman Büyük, Bekir Can
Alem-i Cin 2 izle Yeliz sıradan bir hayat yaşayan ve fazlasıyla normal bir şekilde yaşamına devam eden bir insandır. Ancak hayatı sürekli bu şekilde devam etmez. Yeliz, 25. yaş gününden itibaren birtakım kabuslar görmeye başlar. Kabuslar ürpertici ve korkunç olduğu için Yeliz bir süre rahat uyuyamaz. Kabuslar gün geçtikçe daha korkutucu olur ve onu çağırmaya başlar. Bu durum Yeliz'in endişelenmesine neden olur. Kabuslar yoğunlaşıp daha derin bir hal almaya devam eder ve bu süreç boyunca da Yeliz'in ailesi ile ilgili birtakım şeyler ortaya çıkar. Kabuslar Yeliz'in ailesinin şimdiye kadar gizlenen ve ortaya çıkmamış olan sırlarının bulunmasını sağlar.

Yeliz’in kabusları her geçen gün daha dehşet verici bir hal almaya devam eder. Bu konuda ona yardım etmek isteyen bir aile dostu vardır. Ancak o da Yeliz'e hiçbir şekilde yardımcı olamaz. Çünkü Yeliz'in uğraşmış olduğu sorunlar, bu dünyanın çok daha ötesindedir. Yeliz kabuslardan ve kendisini dehşete sürükleyen bu durumdan kurtulmak için bir yol aramaya başlar. Psikolojisi ve hayatı bundan çok kötü etkilenir. Çünkü düşünceleri zaman içinde sadece korku barındırır. Yeliz kafayı yememek için her yolu dener. Ancak karşısındaki düşman akıl sınırlarından çok daha fazlasıdır. Başka bir aleme ait olan bu düşman, Yeliz'i gün geçtikçe daha çok zorlar. Yeliz'in içinde bulunduğu korkutucu durumdan kurtulması için çok çabalaması gerekecektir.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Yayın Tarihi:

  2019

  Senaryo:

  Emra Akşın

  Ödüller:

  Altın Portakal

  Yapım Şirketi:

  Fil Yapım

  Bütçe:

  800.000 TL

  Box Office:

  2.000.000 TL

  Etiketler

  :

  Resimler

  "Alem-i Cin 2 Full HD izle (2019)" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (5)