İstediğiniz film varsa bize buradan bildirebilirsiniz. Türkçe Dublaj & Türkçe Altyazılı hangi dili istediğinizi de belirtmeniz gerekmektedir.


X-Men Dark Phoenix
7.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 7.0 /10 (3)
6.1 IMDB Puanı 76 Yorum 19,775 Görüntülenme

X-Men Dark Phoenix

(2019)

Yönetmen:

Simon Kinberg

Oyuncular:

Jennifer Lawrence, Jessica Chastain, Sophie Turner
X-Men Dark Phoenix izle Filmin bu serisinde ekibi hiç tahmin etmedikleri bir mücadele beklemektedir. Bu sefer karşılarındaki düşman aslında kendi ekiplerinden birisidir. Filmin ilk sahnelerinde uzaya bir kurtarma görevine giden ekip bir takım olumsuzluklarla karşılaşır. Kurtarma görevi sırasında Jean Grey, kökeni bilinmeyen bir güç tarafından saldırıya uğrar. Görev sonrası eve dönen ekip için her şey normal gibi görünse de aslında tam olarak öyle değildir. Jean’in aldığı bu güç darbesi zamanla onu etkilemeye başlar. Jean’in hiç farkında olmadığı güçlerini ortaya çıkartır. Bu güçler o kadar kuvvetlidir ki Jean onları kontrol etmekte zorluk yaşar ve istemeden etrafındakilere zarar vermeye başlar.

Ekip, en kısa zamanda hem Jean diğerlerine hem de onlar Jean’e zarar vermeden bu güçleri kontrol etmenin bir yolunu bulmak zorundadır. Çünkü dünyayı yok etmek isteyen bir ekip Jean’in peşindedir. Amaçları Jean’in içerisindeki gücü bir silaha dönüştürerek Dünya’yı yok etmek için kullanmaktır. Ekip hem Jean’i hem de Dünya’yı korumanın bir yolunu bulmak zorundadır. Peki ya X-man ekibi bu zorlu görevin altından kalkabilecek midir? Bu arada Jean’de kendi içinde bir savaş vermektedir. Her ne kadar çevresindeki kişilere zarar vermek istemese de içindeki bu güçleri kontrol etmekte zorluk yaşamaktadır. Ekip ona yardım edebilecek bir çözüm yolu bulana kadar Jean’de içindeki bu güçlerle savaşarak onları kontrol altına almaya çalışmalıdır. Ancak bu sandıkları kadar kolay bir durum değildir. Jean bunu başarabilecek güce sahip midir? Yoksa pes edip bu kötü güçlerin onu ele geçirmesine izin mi verecektir?
X-MAN DARK PHOENİX
X-man Dark Phoeniz filmi x-man serisinin 13. filmidir. Filmin çekimleri tamamlanmıştır ve 2019 yılında vizyona girmesi beklenmektedir. Filmin başrollerini ise Sophie Turner, Jennifer Lawrence ve Jessica Chastain yer alırken filmin yönetmenliğini de Simon Kinberg üstlenmiştir.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Resimler

  "X-Men Dark Phoenix" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (76)