İstediğiniz film varsa bize buradan bildirebilirsiniz. Türkçe Dublaj & Türkçe Altyazılı hangi dili istediğinizi de belirtmeniz gerekmektedir.
Zindan Adası Türkçe Dublaj izle (2010)
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.1 IMDB Puanı 767 Görüntülenme

Zindan Adası Türkçe Dublaj izle (2010)

(2010)

Yönetmen:

Martin Scorsese

Oyuncular:

Leonardo DiCaprio, Emily Mortimer, Mark Ruffalo
Zindan Adası izle Zindan Adası filmi Dennis Lehane'nin ünlü romanından sinemaya uyarlanan film 12 Mart 2010da vizyona girmiştir. Filmi türü gerilim olup süresi ise 2 saat 17 dakikadır. Bir kaç daldan ödül alan Zindan Adası filmi Amerikan yapımıdır. 

Zindan Adası filmi,  1954’te Amerika’da topluma zarar verme ihtimali yüksek olan ağır ceza suç işlemiş kişiler ve ağır ruh hastaları bir adaya kapatılmaktadır. Bu hapishanede yolunda gitmeyen bazı sorunlar vardır ve bu sorunları çözmek için polis olan Teddy Daniels ada hapishanesinden kaçan bir kadını bulmak için görevlendirilir. Yanında ise partneri polis olan Chuck ile feribotla adaya giderler. Adadan kaçmanın imkansız olduğunu gören Teddy ve Chuck buradan nasıl kaçıldığını anlamaya çalışırlar. Teddy’i feribotta deniz tutmuştur ve elleri titremeye başlar kusma sorunu yaşar. Adada çok sıkı bir disiplin vardır. Polislerin bile silahla içeride dolaşması yasaktır ve gardiyanlar tarafından silahları alınır. Polisler 3 çocuğunu suda boğup öldürdüğü için adaya kapatılan ve kaçtığı düşünülen kadın için hasta, gardiyan, bakıcı ve doktorlarla görüşülür. Polisler kadının kaldığı koğuşu incelerken yerde gizlenmiş bir not bulurlar ve ayakkabıları da ordadır. Adada konuşulan kişiler ve dolaşıldıkça edinilen bilgiler şüpheli durumların iyice artmasına neden olur. Teddy gördüğü halüsinasyonlar ve rüyaların anlamlarını çözerek adada bir kişinin daha olmadığını anlar. Buda Teddy’nin karısının ölümüne neden kundakçıdır. Teddy’ de de sıkıntılar çoğalır ve ölmüş karısıyla konuşmaya başlar. Daha sonra kayıp kadını hapishane yönetimi bulur. Teddy’de gerçek kaçağı bulur ve gerçekleri öğrenerek buradan çıkmanın kolay olmayacağını anlar. 
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Yayın Tarihi:

  2010

  Bütçe:

  15.000.000

  Box Office:

  30.000.000

  Resimler

  "Zindan Adası Türkçe Dublaj izle (2010)" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?