İstediğiniz film varsa bize buradan bildirebilirsiniz. Türkçe Dublaj & Türkçe Altyazılı hangi dili istediğinizi de belirtmeniz gerekmektedir.
FRAGMAN SONRAPİD - TEK PARÇA SONLOAD - TEK PARÇA


Yeşil Yol – Green Mile Türkçe Dublaj izle (1999)
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.5 IMDB Puanı 320 Görüntülenme

Yeşil Yol – Green Mile Türkçe Dublaj izle (1999)

(1999)

Yönetmen:

Frank Darabont

Oyuncular:

Tom Hanks, Michael Clarke Duncan, David Morse

Paul Edgecomb, bir hapishanede çalışmaktadır. Hapishanede kendisinden istenilen görev ise, hakim karar verip idama mahkum ettiği tutukluları son yolculuğuna uğurlamaktır. Paul Edgecomb, görev hayatı boyunca bir çok kez cellatlık yapmıştır. İlk başlarında kendisine ürkütücü gelen bu mesleğe gün geçtikçe alışmıştır.Artık bu işi hiç tereddüt dahi etmeden yapabilmektedir.

John Coffey’in hapishaneye gelişiyle durumlar biraz değişecektir. Coofey, iki küçük kız çocuğu cinayetinde zanlı olarak gösterilip tutuklanmıştır. Mahkemeye çıkartılan Coofey, mahkemeye heyetince idam cezasına çarptırılmıştır. Bu görevi yerine getirmekte Paul Edgecomb’un işidir. Bir süre hapishanede kalan Coofey, korkutucu ve dev görünümünün arkasında saf birisini olduğunu yavaş yavaş göstermeye başlamıştır. Ve işin asıl kafa karıştıran kısmı ise kendisine ait olağan üstü güçlerinin olmasıdır. Yeşil Yol filmi yıllar boyu İmdb Top 250 listesinde ki yerini korumaktadır.


yeşil yol türkçe dublaj izle  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?