İstediğiniz film varsa bize buradan bildirebilirsiniz. Türkçe Dublaj & Türkçe Altyazılı hangi dili istediğinizi de belirtmeniz gerekmektedir.
Prestij Türkçe Dublaj izle (2006)
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.5 IMDB Puanı 669 Görüntülenme

Prestij Türkçe Dublaj izle (2006)

(2006)

Yönetmen:

Christopher Nolan

Oyuncular:

Christian Bale, Hugh Jackman, Scarlett Johansson
Prestij izle İnsanların hiç beklemedikleri gizemlerin yaşandığı Prestij filminde ünlü oyuncuları bir arada izleme imkanı bulacaksınız. Film Victorya Döneminde geçiyor ve bu dönemin tüm ayrıntıları filmde ustalıkla işlenmiş. Dönemin en ünlü olan iki sihirbazı aralarındaki rekabeti gittikçe daha da durdurulamaz bir boyuta getirmeyi başarırlar. Sürekli olarak birbirilerinin yaptığı oyunları çözmeye çalışmaları yanında daha iyisini yapabilme hırsı ile karşı karşıya kalırlar. İki büyük sihirbaz filmde gittikçe şiddetlenen bir rekabet ortamına doğru sürükleniyorlar. Bir zaman sonra artık işi bilime kadar getiren bu iki sihirbaz yeri geldiğinde en ölümcül ve tehlikeli oyunları dahi sergilemekten çekinmiyorlar.

Film yüzyılın ilk yıllarında, Londra'da yaşanmaya başlıyor. Sihirbazların son derece ilgi gördüğü bir dönemde iki hırslı, genç sihirbaz şöhret olmak uğruna en iyisi olmaya karar verirler. Bu iki sihirbazdan biri tamamen şov meraklısı ancak bir o kadar da yetenekli olan sofistike Robert Angier, diğeri ise geleneklere bağlı ancak yeteneklerini şov yaparak değil sade bir şekilde göstermeyi tercih eden Alfred Borden'dir. İlk etapta birbirilerini sürekli olarak taktir ederek bu yola çıksalar da bir gün yaptıkları bir gösteri ters gidince yolları tamamen ayrılacaktır. Bundan sonra birbirlerini geçmek ve en iyi olmak için ayrı ayrı mücadelelerini vermeye başlayacaklar. Aşırı bir rekabet ortamı devam ederken ikisi de her geçen gün daha da büyümeye başlar. Filmi izlerken Nicola Tesla'nın ilginç icatlarını da izleme imkanı bulabileceksiniz.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Yayın Tarihi:

  2006

  Senaryo:

  Aka Allien

  Yapım Şirketi:

  Warner

  Bütçe:

  19.000.000$

  Box Office:

  47.000.000$

  Resimler

  "Prestij Türkçe Dublaj izle (2006)" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?