İstediğiniz film varsa bize buradan bildirebilirsiniz. Türkçe Dublaj & Türkçe Altyazılı hangi dili istediğinizi de belirtmeniz gerekmektedir.


Pablo Escobar’ı Sevmek Türkçe Dublaj izle (2018)
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.6 IMDB Puanı 12 Yorum 2,315 Görüntülenme

Pablo Escobar’ı Sevmek Türkçe Dublaj izle (2018)

(2018)

Yönetmen:

Fernando León de Aranoa

Oyuncular:

Javier Bardem, Penélope Cruz, Peter Sarsgaard
Pablo Escobar, sakin giden yaşantısından rotasını yeni ufuklara çevirmiştir. 1981 yılının başlarında uyuşturucu üretimine giren Escobar, kısa süre içinde oldukça büyümüş ve zenginleşmiştir. İktadarı ele geçiren Escobar, yanındaki dostlarını da ülkenin ileri gelen zenginlerinden yapmıştır. Escobar, Kolombiyalı bir gazeteci olan Virginia Vallejo ile sevgili olmuştur. Escobar, ülkesinde yaşayan yoksul insanları zenginleştirmek için çok çaba sarf edip, bu çabaları sayesinde ülkesinde şöhret kazanmıştır.

Escobar, sahip olduğu uyuşturucuyu tüm Amerika’ya yaymaya başlar. Buna karşı önlem almak isteyen Başkan Belisario Betancur, Amerika ile birlikte çalışarak Escobar’ın önünü kesmeye çalışmaktadır. Escobar yeni yeni düşmanlar kazanmıştır. Ve bu düşmanlar eli silahlı adamların yanı sıra, politikacı ve devlet adamlarıdır. Düşmanları Escobar’ı yok etmeden, Escobar’ın tüm düşmanlarını yok etmesi gerekmektedir.
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (12)