İstediğiniz film varsa bize buradan bildirebilirsiniz. Türkçe Dublaj & Türkçe Altyazılı hangi dili istediğinizi de belirtmeniz gerekmektedir.


Olanlar Oldu Full HD izle (2017)
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.5 IMDB Puanı 18 Yorum 18,390 Görüntülenme

Olanlar Oldu Full HD izle (2017)

Yönetmen:

Olanlar Oldu izle Bir saat kırk sekiz dakika süren filmin yönetmenliğini Hakan Algül yapmaktadır. Komedi türündeki filmin oyuncuları arasında Ata Demirer, Ülkü Duru, Tuvana Türkay, Salih Kalyon, Seda Güven, Renan Bilek, Toprak Sergen sayılabilir. Yapımcılığını Necati Akpınar ve Funda Ödemiş'in üstlendiği filmin müzikleri ise Fahir Atakoğlu tarafından yapılmıştır. Filmin senaryosu ise Ata Demirer tarafından kaleme alınmıştır. Film komedi türünün yanında duygusal öğelere ve macera öğelerine de yer veren çoklu bir deneyim sunmaktadır izleyenlerine. Ayrıca Ata Demirer filmde karakter olarak canlandırdığı Zafer'in yanında Zafer'in annesi olan döndü karakterini de canlandırmaktadır. Film sinemaya geldiği tarihten itibaren 12 hafta boyunca vizyonda kalarak  büyük bir başarıya imza atmıştır.
Ata Demirer'in canlandırdığı Zafer karakteri annesi ile Ege'nin bir kıyı kasabasında beraber yaşamaktadır. Yaşı bir hayli geçkin olan oğlunun son sevgilisinden ayrılmış olmasına ve hala evlenmemiş olmasına üzülen annesi oğlunun evlenmesi hususunda bir şeyler yapmak üzere harekete geçer. Tüm istediği ölmeden oğlunun mürüvvetini görmektir. Zafer ise bu kıyı kasabasında turistlere tur düzenleyerek geçimini sağlamaktadır. Tüm bunlar gerçekleşirken Zafer'in küçük teknesinde yaptığı bu mavi turlardan birinde bazı olaylar gerçekleşir. Zafer bu mavi tekne turunda dönemin ünlü sanatçılarından biri ile tanışır ve Zafer ve bu ünlü sanatçı birbirlerine karşı bir şeyler hissederler, aralarında karşı koyamayacakları bir etkilenme gerçekleşir. Fakat kendisi de tekne turları düzenleyen Zafer'in ayrıldığı sevgilisinin babası da tüm bunlar gerçekleşir iken Zafer'in üzerinde bazı sinsi planlar yapmaktadır. Aile komedisi türündeki bu eğlenceli film yer yer ege yöresinden de belirgin izler taşımaktadır. Aile ile birlikte izlenecek güzel ve eğlenceli bir film arayanlar hiç çekinmeden Olanlar Oldu filmini  tercih edebilir.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Olanlar Oldu Full HD izle (2017)

  Diğer Adları:

  OLANLAR OLDU 2017

  Senaryo:

  Vechi Baş

  Ödüller:

  TÜRK SİNEMASI ÖDÜLLERİ

  Yapım Şirketi:

  BKM

  Bütçe:

  124.000TL

  Yorumlar (18)