İstediğiniz film varsa bize buradan bildirebilirsiniz. Türkçe Dublaj & Türkçe Altyazılı hangi dili istediğinizi de belirtmeniz gerekmektedir.
Mary Poppins: Sihirli Dadı Türkçe Dublaj izle (2018)
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.7 IMDB Puanı 8 Yorum 3,935 Görüntülenme

Mary Poppins: Sihirli Dadı Türkçe Dublaj izle (2018)

(2018)

Yönetmen:

Rob Marshall

Oyuncular:

Emily Blunt, Lin-Manuel Miranda, Ben Whishaw
Mary Poppins: Sihirli Dadı izle Film 1930lu yıllarda İngiltere’nin ekonomik buhran yaşadığı dönemlerde Londra’da geçmektedir. 1964 yılında Sihirli Dadının çekilen ilk versiyonunda oradaki çocuk oyunculardan olan Michael (Whishaw) ile Jane (Emily Mortimer) büyümüşlerdir. Micheal, kahyaları ve üç çocuğu ile Cherry Tree Lane’de yaşamlarını sürdürmektedir. Bu mutlu hayatları Micheal’ın kişisel bir kayıp yaşamasıyla sona erer. Tam bu sıkıntılı dönemlerinde esrarengiz dadıları Mary Poppins (Blunt) tekrar ailenin karşısına çıkar. Bu esnada Poppins sokak lambası yakmakla görevli Jack ile (Miranda) bir olup, çok esrarengiz sihirler yaparak ailenin hayatlarına mutluluk ve heyecan katmaya çalışırlar. Poppins’in kuzeni Topsy ( Meryl Streep ) de oyuna girerek, giderek neşeli hareketli bir maceranın içine gireceklerdir. Ailenin kaybettiği mutluluğu, umudu yeniden inşa edeceklerdir.

Filmin İlk Çekilen Versiyonunda Dikkat Çeken Detaylar
1934 yılında PL Travers’in kitabı olan Mary Poppins ilk olarak bu eseri ile Dadıyı tanıştırmıştır. Bu hikayeyi Walt Disney 1964 yılının Ağustos ayında beyaz perdeye uyarlayarak izleyici ile buluşturmuştur. O dönem Robert Stevenson’ın yönetmenliğini yaptığı filmde başrolleri Julie Andrews ve Dick Van Dyke paylaşmışlardır. Film çok sevilmiş, gişe rekorları kırmış ve on üç dalda Akademi Ödülüne aday gösterilmiştir. Aile kategorisinde izlenecek bir film olan Mary Poppins 1964 yılındaki ilk versiyonu kadar 2018 yılında çekilmiş olan ikinci versiyonu da aynı havayı yaratmak üzere kurgulanmış, ailecek izlenebilecek bir film kategorisinde izleyici karşısına çıkmaktadır.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Yayın Tarihi:

  2018

  Yapım Şirketi:

  Aksa

  Bütçe:

  12.000.000$

  Box Office:

  8.000.000

  Resimler

  "Mary Poppins: Sihirli Dadı Türkçe Dublaj izle (2018)" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (8)