İstediğiniz film varsa bize buradan bildirebilirsiniz. Türkçe Dublaj & Türkçe Altyazılı hangi dili istediğinizi de belirtmeniz gerekmektedir.


İntikam Meleği Türkçe Dublaj izle (2018)
8.8
Sizin Oyunuz:
Oylama: 8.8 /10 (4)
6.6 IMDB Puanı 1 Yorum 4,924 Görüntülenme

İntikam Meleği Türkçe Dublaj izle (2018)

(2018)

Yönetmen:

Pierre Morel

Oyuncular:

Jennifer Garner, John Gallagher Jr., John Ortiz
İntikam Meleği izle Mutlu bir evliliği olan Genç anne Riley,ailesi ile dışarıda güzel vakit geçirirken silahlı adamlar tarafin'dan saldırıya uğrarlar, mağlesefki eşini ve kızını bu olayda yitirir kocası ve kızının öldürülmesiyle sonuçlanan bu saldırıda yaralı olarak komaya girmiştir. Kendisine geldikten sonra adaletin sağlanması için çabalayan Riley, sistemin ailesinin katillerini koruduğunu fark eder olaya tanıklık edenlerinde korktuğu için kendi çabalarıyla suçlular mahkemede yargılanır .Ama delili olmadığı için suçlular serbest kalır Sistemdeki bu yozlaşma Riley’in canını yakar ve kendini tam bir savaşçı gibi yetiştirir bir şehir gerillasına dönüşen riley. durdurulamaz bir güç haline gelmek için yıllarını zihnini, bedenini eğitmiştir.

Riley şimdi kendi öcünü almak için polisten ve FBI'dan daha önde olmalıdır o artiı bir halk kahramanıdır... Filmin yönetmenliğini Banliyö 13 ve 96 saat gibi başarılı aksiyon türündeki filmlerle adından kendinden bahsettiren Pierre Morel yapiyor. Baş rolü Altın Küre ödüllü oyuncu Jennifer Garner'ın üstlendiği filmin kadrosunda, John Gallagher, Jr., Method Man, Richard Cabral ve Tyson Ritter John Ortiz gibi isimler yer almakta. Filmin senaryosunu"Kod Adı Londra"nın yazarı Chad St. John'dur.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Resimler

  "İntikam Meleği Türkçe Dublaj izle (2018)" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (1)