İstediğiniz film varsa bize buradan bildirebilirsiniz. Türkçe Dublaj & Türkçe Altyazılı hangi dili istediğinizi de belirtmeniz gerekmektedir.
Hakan: Muhafız Full HD izle (2018)
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
8.8 IMDB Puanı 67 Yorum 4,812 Görüntülenme

Hakan: Muhafız Full HD izle (2018)

(2018-)

Yönetmen:

Umut Aral

Oyuncular:

Okan Yalabık, Ayça Ayşin, Turan Hazar Ergüçlü, Çağatay Ulusoy
Hakan: Muhafız izle Muhafız, eğlence hizmeti alanında bir dünya devi olan Netflix tarafından hazırlanan ve başrolünde Çağatay Ulusoy'un yer aldığı yerli bir süper kahraman dizisidir. Dizi de Çağatay, İstanbul'un süper kahramanı olan Hakan rolünü canlandırmaktadır. 
Sen Bu Şehrin Koruyucususun, Dizide hakanın sıra dışı hayat serüveni anlatılmaktadır. Sıradan bir kişiliğe sahip olan ve bir şirkette sıradan bir işçi olarak çalışan Hakan, bir gün aslında İstanbul'u korumak zorunda olan bir kahraman olduğunu öğrenir. Bunu öğrenmesiyle tüm hayatı değişir. ,

Artık kendisinin gizli bir görevi vardır ve ayrıca bu görevi yaparken de bunu herkesten saklamak zorundadır.  Hakan, kendisinin çok sıradan bir insan olduğunu ve bu görev için doğru kişi olmadığını düşünmektedir. Bu sebeple de bu görevi yapmak istemez. Ancak Şehir, eski zamandan gelen ve ölümsüz olan gizemli varlıkların tehdidi altındadır. Bu durumun farkına varan Hakan, şehri ve içindeki insanları korumak zorunda olduğunu hisseder.  Ancak bu mümkün müdür? Onun gibi sıradan bir adam, son muhafız olarak tüm görevlerini yerine getirerek bu büyük şehri koruyabilecek midir? Hakan: Muhafız yerli fantastik dizisi sıradışı öyküsüyle seyirci karşısına geçiyor. 
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Resimler

    "Hakan: Muhafız Full HD izle (2018)" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

    Yorumlar (67)