İstediğiniz film varsa bize buradan bildirebilirsiniz. Türkçe Dublaj & Türkçe Altyazılı hangi dili istediğinizi de belirtmeniz gerekmektedir.

Düğüm Salonu Full HD izle (2018)
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
0.0 IMDB Puanı 25 Yorum 8,936 Görüntülenme

Düğüm Salonu Full HD izle (2018)

(2018)

Yönetmen:

Belirsiz

Oyuncular:

Belirtilmedi
Düğüm Salonu izle Filmin kısaca özetini yapmak  gerekirse,   seneler önce tanışıp birbirini sevmiş iki kişi,  garip bir tesadüf eseri gelin ve damat olarak bir düğün salonunda karşılaşırlar.  Sıcak ve romantik bir karşılaşma yaşarlar.  Fakat garip olan şudur ki ikisi de evlenmek üzeredir ve  düğünlerinin yapılacağı,  nikahlarının kıyılacağı bina da aynıdır. Aynı binada,   farklı düğün salonlarında nikahları kıyılacaktır. Olaylar bu durumda çok karışacak ve düğün merasimlerinin gidişatı  beklendiği gibi olamayacaktır. Bütün sırların ortaya çıkmasıyla da  ortalık karmakarışık olacaktır. Son derece eğlenceli ve bir o kadar da hareketli,   komedi türünde yapımdır.   Ümit Besen şarkıları,  bol kahkahalı ve hareketli sahneleriyle tipik bir düğün salonunda  alışılagelmedik olayların bir arada yaşandığı sıra dışı bir düğüne ait bol hareketli sahneler filme damgasını vurmaktadır. Genç çiftin ilk karşılaşmaları ve tanışmaları bir film şeridi gibi izlenirken,   beraberinde eğlenceli sahneleri de içermektedir.  Bol hareketli  ve bol kahkahalı  bu film  Eyvah  Eyvah  Filminin yönetmeni Hakan Algül’ün imzasını taşımaktadır.

Komedi türünde bir yapım olan “Düğüm Salonu“ yaklaşık yüz dakikalık süresi boyunca eğlenceli ve komik sahneleri ile izleyicilerin ekran başında hoşça vakit geçirmeleri için çekilmiş bir filmdir.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Etiketler

  :

  Yorumlar (25)