İstediğiniz film varsa bize buradan bildirebilirsiniz. Türkçe Dublaj & Türkçe Altyazılı hangi dili istediğinizi de belirtmeniz gerekmektedir.
Dövüş Kulübü Türkçe Dublaj izle (1999)
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.2 IMDB Puanı 352 Görüntülenme

Dövüş Kulübü Türkçe Dublaj izle (1999)

(1999)

Yönetmen:

David Fincher

Oyuncular:

Brad Pitt, Edward Norton, Meat Loaf
Dövüş Kulübü izle Film genel hatlarıyla Jack isimli karakterin hayatını konu alır. Sıradan bir işi olan Jack, psikolojik nedenler ile uykusuzluk problemi yaşamaktadır. Uykusuzluk problemi, onu oldukça mutsuz ve keyifsiz bir yaşam şekline iter. Jack’in hayatında büyük bir önem taşıyan marla adında bir kadın vardır. Uyku problemini aşmak için Jack grup terapilerine gitmeye başlar ve burada tıpkı onun gibi terapiye gelen Marla ile tanışır. Marla, film süresince karakterin hayatındadır ve bir ilişki içerisindedirler. Fakat Jack bu ilişkiyi farklı yorumlar.

Filmin heyecan uyandıran ilk sahnelerinden birinde geçen bu replik, şüphesiz filmin en akılda kalan repliğidir. Bir uçak seyahatinde Tyler adlı bir adamla tanışan Jack, eve dönünde evinin yandığını öğrenince Tyler ile kalmaya başlar. Farklı sohbetler üzerine rahatlamak için Tyler Jack’e kendisine vurmasını söyler. Bunu bir nevi terapi gibi gören Tyler, Jack’i dövüş kulübü ile tanıştırır. Ve dövüş kulübü, gün geçtikçe büyümeye ve gizliliğini koruyarak kendini geliştirmeye devam eder. Tyler ile aynı ortamda bulunan Jack için tek bir sorun vardır; Marla. Marla, Tyler ile düzenli olarak görüşüp, çılgınca fanteziler eşliğinde birlikte olmaktadır. Jack ise Marla ya oldukça kızgın bir hale gelerek kendini ondan koparmaya çalışır. Her şey bu döngüde ilerlerken, Marla’nın intihar teşebbüsüyle olaylar farklı bir boyuta taşınır. Aslında Tyler sandığı kişinin, izleyici şok edecek bir sahne ile o kişi olmadığını öğrenir. Fakat bunun bir bedeli vardır.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Yayın Tarihi:

  1999

  Senaryo:

  Jack Petterson

  Ödüller:

  Hollywood

  Yapım Şirketi:

  Summit

  Bütçe:

  18.000.000$

  Box Office:

  98.000.000$

  Resimler

  "Dövüş Kulübü Türkçe Dublaj izle (1999)" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?