İstediğiniz film varsa bize buradan bildirebilirsiniz. Türkçe Dublaj & Türkçe Altyazılı hangi dili istediğinizi de belirtmeniz gerekmektedir.
Destroyer Türkçe Dublaj izle (2018)
6.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.5 /10 (2)
6.6 IMDB Puanı 3 Yorum 4,029 Görüntülenme

Destroyer Türkçe Dublaj izle (2018)

(2018)

Yönetmen:

.

Oyuncular:

.
Destroyer izle Erin uzun gizli bir operasyon raydan girdikten sonra sinir krizi geçirmiş bir zarar görmüş ürünler Dedektif karakteridir. Bir şekilde tarafından bir ortak ve onun hayatını kurtarmak için yapmış olabilir her şey ölüm perili içinde paçayı eğer resmi. Psişik hasar sol ile sonunda bir kutu içinde kafa bulduktan sonra bu. Yine de, Erin en yakın şey bu film için bir kahraman sunmaktadır. Bu kadar mutsuz bir hizmet veren bir filmden mutlu bir son bekliyor gitme her şeyi geldi önce. Yok edici yönetmen kusama için yaşamak ve ölmek içinde değil. Suçlular uzakta termitler gibi şehrin gizli çatlamak yuva. nerede ve ne için yasa geçerse kurtarılamaz bozuk olduğu gibi bir yerde adalet fikri bir derin alaycı göz var. Sarhoş, darmadağınık ve onun ortağı ve üstleri için tüm ama yanıt vermeyen, Erin hala, ama zar zor çalışıyor. Sadece arabasını gerçek açıklama daha karmaşıktır ve çözülmeye yaklaşık iki saat sürer uyuduğu gibi o bir cinayet sahne seyir vasıl ortaya çıktı. Bir diğer memurlar yüzler söyle ona ne düşünüyorlar de burunlarını tutarak olabilir, onun benzeri konuşurken onu sefalet bulaşıcı olabilir. Erin de bildiğimiz bir seri katil olabilir adında bir adam hakkında bir şeyler fısıldıyor. Belli ki biri ondan önemli geçmiş, kimse son derece tehlikeli kime iş arkadaşları kadar muhteşem bir sonuna yakın dahil etmek için rahatsız olmadan adalet getirmek için planlar var. Ama iki ayrı Gizemler gibi uzun ve biraz bozuk kurşun kadar içinde bu, kitlelere yaklaşın: ilk olarak, işte Erin köhne bir enkaz dönüştürülmüş neyin yanlış gittiğini soru eski haliyle kızartılmış tavuk gölgesi. Ve ne kadar o kim de tarafından canlandırılan banka soyguncuları olabilir durdurmak için gidecek meselesi.

Kusama gösterir ilk şey kırmızı çerçeveli gözleri tüm ama alkol şişmiş kapaklarında, karanlık çiller ortasında tanınmaz ve ne kırık gibi görünüyor bu burun üstüne kaba çarpmak asla düzgün kuruldu. Erin Görünüşe göre hemen hemen o son 17 yıldır sürüklendi yolu olan yaşama, isteğini kaybetti. İşte o gizli onun ortağı kaybedeli ne kadar oldu dönek çete sızmak, ama bir yerde yol boyunca olma ciddi yara için çalabilecek emredilmişti ve sonra onu uzlaşmaz bir suçluluk duygusu ile bırakarak öldü. Her ne kadar o da düşünmek onun 16 yaşındaki kızı vardır onun için yakalamak Belki telafi tek yolu bu. Biraz ve kim harika bir karakter ve kafa karıştırıcı bir anlatı oluşturduk tarafından komut dosyası cesur iyice sıra dışı gerilim kasıtlı olarak kitlelere yanıltmak için hizmet kötü bazı hileler zaman ile çalış olayların sırası hangi garip neredeyse epik bir set parça ile açmak için daha mantıklı olurdu bu yana tercih açılış sahnesi için geri dönen biraz protez Tasarımcısı tarafından denetlenecektir makyaj gücünü ve görsel efektler gitmek için mağaza daha görünmez büyü, tüm ama sadece geçmesi dikkate değer dönüşümleri önce ve sonra Tüm onların kaderi değişti berbat banka soygunu. Kusama o soygun sırasında neredeyse filmin sonuna kadar ama nasıl öldü olay yerinde yaptı para boya paketleri tarafından mor lekeli ve Erin şimdi o şekilde görünüyor beri çıktı tahmin edebiliyorum. Nadiren bir deneyim bu, Genç bir kadının güzellik, kim daha önce olduğu, sadece kabuğu bırakarak gibi kanserli açabilirsiniz yol gösteren başarılı bir film vardır ve farklı bir izlenim o kendini bütün bu cezalandırma ki zaman kendini her gece kamçı bu kendi kendine rahipler biri gibi. Etkisi özellikle hangi için geçmişte onun hayranlarından onun kırışıklıkları gizlemek için gitti elinden geleni dikkate şaşırtıcı olduğunu.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Resimler

  "Destroyer Türkçe Dublaj izle (2018)" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (3)