İstediğiniz film varsa bize buradan bildirebilirsiniz. Türkçe Dublaj & Türkçe Altyazılı hangi dili istediğinizi de belirtmeniz gerekmektedir.


Bir Aşk İki Hayat Full HD izle (2019)
5.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.5 /10 (4)
5.5 IMDB Puanı 80 Yorum 21,952 Görüntülenme

Bir Aşk İki Hayat Full HD izle (2019)

(2019)

Yönetmen:

Ali Bilgin

Oyuncular:

Bergüzar Korel, Engin Akyürek, İpek Bilgin
Bir Aşk İki Hayat izle Bir Türk yapımı olan ve hem dram hem de romantik bir film türü olan Bir Aşk ve İki Hayat adlı sinema 24 Ocak 2019 tarihinde sinemaseverlerin karşısına çıkmayı bekliyor. 2019’un en çok beklenen filmleri arasında olan Bir Aşk İki Hayat isimli film genç bir delikanlının hayatını aşkını bulunması durumunda kaderinin baştan aşağı nasıl değiştiğini anlatıyor. Bakalım filmde neler olacak…
Bir Aşk İki Hayat filmin konusu hayatta karşılaştığımız birçok detay ve ayrıntının ve aniden aldığımız kararların bizim ve çevremizdekileri yaşantısını nasıl etkileyebileceğini işliyor. Umut genç bir delikanlıdır. Bu delikanlının kaderi bir akşam programı ile belli olacaktır. Umut ya evde kalmayı ya da köpeğini gezdirmek için dışarı çıkacaktır. Bu iki seçenekten biri onu hayatını aşkının bulmasına neden olacaktır. Umut hayat ve aşkın seçenekleri arasında düşünmeden hareket edecektir. Yaptığı bir akşam programı ile hayatının aşkı Deniz ile tanışan Umut’u diğer taraftan da fırtınalı ve mücadele ile dolu günler bekliyor. Aslında bu film izleyicilere hayat ile aşk arasın nasıl ince çizgi arasında kalmanın zorluğunu ve küçük kararların ileride büyük olaylar çıkarabileceğini dersini çıkarmaktadır. Sinema severlere zamanı geri alma şansınız olsaydı ne yapardınız sorusunu hafızalarından canlandırmaktadır. Yakın bir tarihten vizyona girecek olan Bir Aşk ve iki hayat filmi arklı ve ilgi çekici konusu ile uzun süre sinemaseverlerin hafızalarında kalacak.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Yayın Tarihi:

  2019

  Yapım Şirketi:

  TAFF

  Etiketler

  :

  Resimler

  "Bir Aşk İki Hayat Full HD izle (2019)" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (80)