İstediğiniz film varsa bize buradan bildirebilirsiniz. Türkçe Dublaj & Türkçe Altyazılı hangi dili istediğinizi de belirtmeniz gerekmektedir.


Big Trip Türkçe Dublaj izle (2019)
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.8 IMDB Puanı 3 Yorum 928 Görüntülenme

Big Trip Türkçe Dublaj izle (2019)

(2019)

Yönetmen:

Billy Frolick

Oyuncular:

...
Big Trip izle Big Trip animasyon filmi 12 Nisan 2019 yılında vizyona girmesi bekleniyor. Rusya yapımı olan Big Trip filmi 1 saat 15 dakikadır. Big Trip filmin türü macera, animasyon ve ailece izleyebileceğiniz eğlence bir film. Big Trip animasyon filminde postacı bir leyleğin hatası sonucunda yavru pandayı, ayı MicMice verir. Ayı MicMic bu yavru pandayı gerçek ailesine götürmek için yola koyulur ve bu yolculukta macera dolu anlar yaşanmaya başlar.


Big Trip animasyon filmin konusu, yanlışlıkla kendisine bırakılan bebek pandayı ailesine götürmeye çalışan bir ayı ve arkadaşlarının maceralarını anlatmaktadır. Leyleğin yaptığı bir hata ortalığı çok fena halde karıştırır ve bebek pandayı ailesine götürmek için yola çıkan postacı leylek, yanlışlıkla bebeği ailesinin yerine MicMic adındaki bir ayıya bırakır. Düzenli bir hayatı olan, yaptığı her şeyi doğru düzgün yapan, yaptığı planları asla aksatmayan MicMic ’in yaşamı panda bebeğin gelişi ile birlikte hayatı birden alt üst olur. Tüm düzeni bozulan ayı MicMic, bebeği ailesini bir an önce teslim etmek için yola koyulur. Çıktıkları macera dolu bu yolculuklarında geveze bir pelikan, romantik bir kaplan ve korkak bir kurtla karşılaşırlar. Panda bebeği ailesine götürmek için yola birlikte devam eden ekip arkadaşları ile MicMic vahşi doğanın içinde zorlu ama bir o kadar da eğlence dolu bir maceraya atılırlar.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Resimler

  "Big Trip Türkçe Dublaj izle (2019)" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (3)