İstediğiniz film varsa bize buradan bildirebilirsiniz. Türkçe Dublaj & Türkçe Altyazılı hangi dili istediğinizi de belirtmeniz gerekmektedir.

Ailecek Şaşkınız Full Hd izle
9.3
Sizin Oyunuz:
Oylama: 9.3 /10 (4)
6.5 IMDB Puanı 1 Yorum 5,018 Görüntülenme

Ailecek Şaşkınız Full Hd izle

Şımarık ve çok eğlenceli bir çocuk olan Ferhat, babasının yaşlanması ve iş becerilerinin yitirmesinden dolayı babası Ferhat’ı şirketin başına geçirmeyi uygun görür. Ferhat bu iş teklifini kabul eder ve şirketin başına geçer ve ilk iş olarak onun en yakın dostu ve çocukluk arkadaşı olan Gökhan’ı şirketin finansal birimin başına geçirir. Bu iki yakın arkadaş şirket çalışanlarıyla araları pek de iyi olduğu söylenemez ve patronlarını mumla aratır olurlar.
Şirketin yemek ihtiyaçlarını karşılayan yemek şirketinin kontrole giden Ferhat, yemek şirketinde gördüğü bir kıza ilk görüşte âşık olur. Yemekhane şefinin kızı olduğunu ve adının da Elif olduğunu öğrenir. Ama Elif o kadar da kolay bir kız değildir. Üstün başarı belgeleri ve birçok okul diploması bulunan bir kızdır. Ferhat, Elif’i tavlayabilmek için bi’ hayli uğraşacaktır. SonFullHdFilm.net Keyifli seyirler diler.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Yayın Tarihi:

  2018

  Senaryo:

  Hakan Akmaz

  Ödüller:

  Gold

  Yapım Şirketi:

  TAFF

  Bütçe:

  2.000.000

  Box Office:

  18.000.000

  Etiketler

  :

  Resimler

  "Ailecek Şaşkınız Full Hd izle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (1)